گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/02/15 - 10:58
كد :5

مقایسه پکیج بوتان و ایران رادیاتور

با توجه به رشد جمعیت و رشد ساختمان های مسکونی و افزایش تعداد واحدها در هر ساختمان و مشکلاتی که موتور خانه برای ساکنان ایجاد می کند بیشتر افراد برای مستقل شدن واحد خود اقدام به خرید و نصب پکیج می کنند.با توجه به تعداد قابل توجه تولید کنندگان پکیج در ایران انتخاب در خرید سخت می شود. در بازار پکیج،پکیج های بوتان و ایران رادیاتور دو برند پرفروش و با تجربه در این زمینه می باشند.حال این سوال پیش می آید که کدامیک از آن ها را خریداری کنیم در پاسخ به این سوال باید در قدم اول با هرکدام از این پکیج ها آشنا شوید و مزایا و معایب هرکدام را بدانید تا بتوانید برای خرید اقدام فرمایید. 

پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور در ابتدا کار خود را با طراحی و ساخت رادیاتور های آلومینیومی آغاز کرده و پس از گذشت چند سال به یکی از بهترین برندها در این زمینه شده است و پس از آن با ساخت و تولید مشعل و پکیج کار خود را ادامه داده است که امروزه به یکی از بهترین برندها در زمینه طراحی و تولید پکیج و رادیاتور شده است.
 

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج

مزایای پکیج ایران رادیاتور

  • سیستم هیدرولیک در پکیج های ایران رادیاتور اکثرا از جنس برنج است که باعث افزایش طول عمر و عملکرد دستگاه می شود.
  • این پکیج ها دارای سیستم عیب یابی مخصوصی می باشند که مشتری به راحتی می تواند مشکل دستگاه را متوجه شود.
  • قیمت کمتر این برند در مقابل کیفیت بهتر موجب پیشتازی در بازار شده است.
  • دارای سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب می باشد
  • مجهز به پرشر سوئیچ هوا برای حفاظت در مقابل انسداد دودکش

پکیج بوتان

مجموعه بوتان در سال 1332 با هدف توزیع گاز مایع پایه گذاری شد و در سال های بعد اولین اجاق گاز، اولین بخاری گازی، اولین آبگرمکن گازی ایستاده و اولین سیلندر گازی را طراحی و تولید کرده اند.شرکت بوتان همچنین اولین شرکتی بوده است که خدمات پس از فروش را ایجاد کرده و پس از آن اولین آبگرمکن دیواری را نیز تولید کرده و در دهه 70 به تولید انواع سیستم گرمایشی مانند پکیج و رادیاتور کرده است.

نمایندگی پکیج بوتان در کرج

مزایای پکیج بوتان

 تجربه بالای بوتان در تولید پکیج دیواری موجب شده است که هم از نظر تولید کم اشتباه تر ظاهر شود و از نظر خدمات نیروی خدماتی گسترده تری را در سراسر ایران داشته باشد.

  • پکیج های بوتان دارای تنوع بسیاری در طراحی و عملکرد و ظرفیت می باشند
  • استفاده از قطعات با کیفیتی خوب و برند های معتبر ایتالیایی
  • دارای گارانتی پس از فروش دو ساله

معایب پکیج بوتان

  • قیمت بالای پکیج بوتان به نسبت پکیج های دیگر موجود در بازار و پکیج همرده ایران رادیاتور

نکته ی قابل تامل: سه خصوصیات اصلی که با آن می توان پکیج های بوتان و ایران رادیاتور را به لحاظ ویژگی از یکدیگر تفکیک کرد و تفاوت قیمت میان آن ها را توجیه کرد، به شرح ذیل می باشد:
 1 .  ظرفیت حرارتی پکیج
 2 . فن دار یا بدون فن بودن
 3 . تک مبدل یا دو مبدله بودن پکیج
که شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن ویژگی های هرکدام از پکیج های ایران رادیاتور و بوتان یکی از آن ها را برای خرید انتخاب نمایید مجموعه پارسیان مهر نمایندگی فروش پکیج های ایران رادیاتور و بوتان در کرج آماده ی ارائه هرگونه مشاوره در خصوص این محصولات می باشد.