پکیج دیواری گازی بوتان مدل OPTIMA 24KIS

پکیج دیواری بوتان مدل Optima 24KIS سیستم گرمایشی است که با توجه به شرایط آب و هوایی ، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی برای گرم کردن آپارتمانهای تا متراژ 210 متر بسیار مناسب میباشد. این پکیج نسبت به آبگرمکن های دیواری و شوفاژخانه مرکزی کاربرد بهتری دارد با داشتن پکیج دیواری تمامی آب گرم و سیستم گرمایشی خانه بطور دائم و فوری تامین می کند.
پکیج مدل optima 24KIS مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد اروپایی از قبیل پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترل‌های اتوماتیک پیشگیرانه، شیر سه طرفه اتوماتیک ایتالیایی، مبدل آب گرم Riello ایتالیا با کمترین میزان رسوب‌گیری میباشد. همچنین مجهز به سیستم‌های پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی میباشد که این سیستمها شامل سیستم آیونایز حفاظت از شعله، سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق، سیستم عیب یاب الکترونیکی، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه ‌طرفه، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم کنترل میکرو پروسسوری عملکرد دستگاه میباشد.
این دستگاه قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی را نیز دارد همچنین این پکیج دارای بالاترین راندمان وهمچنین دارای محفظه احتراق بسته میباشد. از مزایای این دستگاه وجود دودکش مخصوص دو جداره میباشد که این دودکش قابلیت این را دارد تا از هوای بیرون از خانه برای بخش احتراق استفاده کند و گاز ناشی از شعله را به بیرون از خانه انتقال دهد این عملکرد باعث میگردد تا به هیچ عنوان اکسیژن محیط خانه استفاده نشود. این عملکرد توسط فن داخل دستگاه کنترل می شود. در صورتی که لوله کشی دوجداره برای ورود و خروج هوا موجود نباشد و یا درشرایطی که دودکش دارای قطر 10 سانتی متر است می توان از این دستگاه نیز استفاده کرد.

خرید پکیج دیواری بوتان مدل OPTIMA 24KIS

  • با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، قابل استفاده برای واحدهای تا 210 مترمربع 
  • آب گرم فوری، دائم و فراوان 
  • مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد اروپایی : 
o پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترل‌های اتوماتیک پیشگیرانه 
o شیر سه طرفه اتوماتیک ایتالیایی 
o دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی ریللو ایتالیا با کمترین میزان رسوب‌گیری 


 
پکیج دیواری گازی بوتان مدل OPTIMA 24KIS