رادیاتور پنلی بوتان مدل آیو

جدید ترین نسل رادیاتورهای پنلی بوتان آیو می بیاشد با درجه حرارتی بسیار بالا در مرتبه ی اول قرار دارد و از رنگ های خاص پلی استر برای بدنه ان استفاده میشود که ان را در برابر نور و ضربه مقاوم میسازرد و دارای دو کانوکتور است و از نظر رده ی انرژی در مرحله ی بی قرار دارد.

خرید رادیاتور پنلی بوتان مدل آیو

رادیاتورهای پنلی بوتان تحت برند آیو با مجهزترین تجهیزات شرکت LEAS ایتالیا در شهر تبریز تولید می شود. رادیاتور پنلی آیو دارای طراحی مدرن و بالاترین ضریب حرارتی نسبت به سایر رادیاتور هاست همچنین در سایز های متنوع تولید می شود. رادیاتور پنلی بوتان 100 سانتی متری با پکیج های دیواری سازگار است و نیاز به هواگیری کمتری نسبت به سایر پکیج ها دارد.
رادیاتور پنلی بوتان مدل آیو

فروش رادیاتور پنلی بوتان مدل آیو

رادیاتور پنلی بوتان مدل آیو نیز با جدیدترین و مجهزترین تجهیزات شرکتی ایتالیایی در شهر تبریز تولید می نمایند و از همان جا مورد عرضه قرار می گیرد، لازم است بدانید که این رادیاتورها مورد ضمانت 12 ساله از سوی شرکت بوتان قرار می گیرند و بالاترین ضریب حرارتی را دارا می باشند. رادیاتور پنلی بوتان مدل آیو نیز با توجه به جدیدترین تجهیزات توسط شرکتی ایتالیایی طراحی شده است که در شهر تبریز مورد مونتاژ قرار می گیرد و شما نیز می توانید محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایید. همانطور که می دانید گروه صنعتی بوتان از جمبه مجموعه هایی می باشد که با توجه به سابقه کار طولانی و همچنین توانایی بالا در تولید محصولات سرمایشی و گرمایشی توانسته است بهترین تولیدات را به بازار عرضه نماید و به این ترتیب، در این زمینه بسیار موفق عمل نماید. با توجه به این که تقاضای رادیاتورهای پنلی در بازار بسیار زیاد می باشد، همین مورد موجب شده است تا رقابت در سطح بازار بسیار به چشم بیاید و به همین جهت شرکت بوتان در صدد تولید 

ویژگی های برتر رادیاتورهای آیو

محصولی جدید برآمد که از ضریب حرارتی بالاتر به همراه میزان کیفیت بهتر و همچنین گارانتی طولانی مدت برخوردار باشد که مشتری با خیالی راحت از آن استقبال کند و در جهت خرید این محصول گام بردارد.
رادیاور پنلی مدل آیو نیز از طراحی منحصر به فرد و جذابی برخوردار می باشد و می توان آن را مجهز به دو کانوکتور و دو پنل دانست که در سایزهای متنوعی ساخته شده اند و در جهت افزایش میزان اطمینان مصرف کنندگان از 12 سال گارانتی برخوردار گشته اند. رادیاتور پنلی بوتان مدل آیو نیز از ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی برخوردار شده اند و همین ویژگی ها است که تمایل افراد به خرید آن ها را افزایش می دهد.
از مهم ترین ویژگی های این رادیاتورها می توان موارد ذیل را نام برد که عبارت هستند از:
1.    طراحی فوق العاده زیبا و مدرن
2.    کاملا سازگار با پکیج های دیواری و جدید
3.    نیاز به هواگیری در این رادیاتورها کمتر حس می شود.
4.    دو پنل و دو کانوکتور در آن ها طراحی شده است که بسیار کارآمد می باشند.
5.    پوشش فسفات مخصوصی بر روی آن ها قرار گرفته است.
6.    میزان بازده حرارتی در آن ها بالا می باشد و این ویژگی بسیار مورد توجه خریداران قرار می گیرد.
7.    به راحتی می توان رادیاتور را با برداشتن شبکه بالایی آن و پوشش های جانبی که دارد، تمیز نمود.
8.    تولید آن ها نیز کاملا مطابق با استانداردهای جهانی می باشد.
9.    نکته و ویژگی مهم دیگر این است که امکان نصب آن ها به صورت راست و چپ وجود دارد و هیچ گونه محدودیتی از این نظر برای رادیاتورهایی با مدل فوق وجود ندارد.
10.    نکته و ویژگی دیگری که بارها بیان نمودیم هم این است که رادیاتورهای بیان شده از 12 سال گارانتی برخوردار هستند که موجب می شود تا مشتری حس بهتری به خرید خود داشته باشد.

رادیاتور پنلی بوتان ارزان