فروش داکت اسپلیت در کرج

شرکت پارسیان مهر نمایندگی فروش داکت اسپلیت در کرج آماده ی ارائه انواع خدمات به شما عزیزان در ای زمینه می باشد برای خرید بهترین داکت اسپلیت با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید. داکت اسپلیت ها یا اسپلیت های کانالی یکی از جدیدترین محصولات سرمایشی و گرمایشی است. امروزه داکت اسپلیت ها از رایج ترین سیستم های تهویه ی مطبوع در دنیا هستند، که در مدل ها، ظرفیت ها و مصرف برق متفاوت به بازار عرضه می شوند. داکت اسپلیت که در واقع به اسپلیت های خانگی (ducted split) معروف است، تقریبا متداول ‌ترین سیستم تهویه مطبوع در دنیاست که بسیاری برای تهویه هوا از آن استفاده می کنند. انواع داکت اسپلیت به طور کلی از یک هواساز و یک کندانسور تشکیل شده است و توسط مجموعه ای از لوله ‌های مسی بهم متصل شده اند. برای داشتن هوایی مطبوع و دلنشین پیشنهاد ما به شما خرید داکت اسپلیت است. هنگام خرید داکت اسپلیت حتما به گاز مبرد استفاده شده در آن دقت بفرمایید، R410A بهترین نوع گاز مبرد برای داکت اسپلیت می باشد. پارسیان مهر مرکز فروش داکت اسپلیت در کرج آماده ی ارائه انواع خدمات به شما عزیزان در این زمینه می باشد.
 
02634649094    |     02634649097
 

سیستم داکت اسپلیت چیست

داکت اسپلیت نوعی سیستم سرمایشی گرمایشی است که در فصل سرد زمستان محیط را گرم و در فصل گرم تابستان محیط را خنک می‌کند.داکت اسپلیت‌ها از دو قسمت اصلی کندانسور و هواساز تشکیل شده است.کندانسور شامل چند قطعه پروانه، کمپرسور، دینام، فین و … می‌باشد و هواساز نیز شامل فیلتر، سینی، کویل، دینام، اوپراتور، پروانه و … می‌باشد. هوا ساز داکت اسپلیت به صورت توکار درون سقف وصل می‌شود و سپس با استفاده از کانال کشی هوا را به اتاق‌ها و سایر مکان‌ها انتقال می‌دهد. 

انواع داکت اسپلیت

نحوه عملکرد داکت اسپلیت

داکت اسپلیت نیز از سیکل تبرید تراکمی بهره می گیرد. مایع مبرد حاصل از چگالش در یونیت خارجی بوسیله خط لوله مسی راهی یونیت داخلی شده و پس از عبور از شیر انبساط وارد کویل سرمایش DX می شود. از سوی دیگر، جریان هوای تازه ورودی به یونیت داخلی پس از فیلتر شدن از روی کویل عبور کرده و بعد از کاهش دما از طریق مسیر کانال کشی شده، در اتاق ها و یا فضاهای دیگر توزیع می گردد. این در حالی است که جهت تأمین هوای گرم مورد نیاز توسط داکت اسپلیت، دو شیوه تعریف شده وجود دارد: استفاده از کویل آب گرم: با پیش بینی یک کویل گرمایشی در پشت یونیت داخلی و با عبور آب گرم دیگ از آن، می توان جریان هوای گرم لازم را جهت گرمایش ساختمان تأمین کرد و این در شرایطی است که تنها فن های یونیت داخلی روشن بوده و یونیت خارجی شامل کمپرسور و فن های کندانسور، کاملاً خاموش می باشد. معکوس کردن سیکل برودتی: می توان با معکوس نمودن جهت گردش جریان مبرد در سیکل کاری داکت اسپلیت همانند هیت پمپ (مشابه شیوه گرمایش در کولر گازی) جریان بخار داغ خروجی از کمپرسور را به جای عبور از کندانسور، وارد اواپراتور (کویل DX یونیت داخلی) کرده تا منجر به افزایش دمای هوای عبوری از روی کویل شود.

مزایای استفاده از داکت اسپلیت

اگر بخواهیم به صورت کلی شما را با مزایای داکت اسپلیت آشنا کنیم اینگونه می‌گویم که:
  •  داکت اسپلیت از نظر قیمت و کارایی مناسبی که دارد نسبت به سایر سیستم‌های تهویه هوا مناسب تر است.
  • هوایی را که می‌خواهد به محیط انتقال دهد فیلتر می‌کند و هوای تازه و مطبوعی به محیط می‌دهد.
  • از کانال‌های کوچک تری نسبت به کانال‌های کولر آبی برای اسپلیت استفاده می‌شود چرا که کیفیت هوای آن‌ها از کولرهای آبی بهتر است.
  • دارای استقلال کامل است و به تنهایی می‌تواند گرما و سرمای یک محیط را تامین کند و همچنین این توانایی را دارد که تهویه مطبوع چند ساختمان را به صورت همزمان انجام دهد.
  • راندمان سرمایشی و گرمایشی آن در مقایسه با سایر سیستم‌های تهویه مطبوع بهتر است.

خرید داکت اسپلیت در کرج

فروش داکت اسپلیت در کرج