لورچ 2900 مدل LC29

از کولر های آبی لورچ می توان به مدلی جدید از آن تحت عنوان کولر آبی پرتابل لورچ 2900 مدل LC29 که قابلیت و مزایا و کاربردهای فراوانی را دارا می باشد، اشاره کرد. این نوع کولر به گونه ای طراحی شده که با برخورداری از ابعاد و حجم متناسب این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا بتواند به آسانی آن را حمل و نقل نموده تا در هر محیطی بدون اشغال فضای زیادی آن را در بخش هایی مانند پشت پنجره و همچنین دیگر محیط هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند مورد استفاده قرار دهد. 
همچنین لازم به ذکر است که خشکی آب و هوا در ایران باعث شده تا این نوع از کولر آبی علاوه بر ایجاد سرمایش و عملیات تهویه مطبوع، تامین رطوبت هوا را در مکان های مختلف صورت دهد. گفتنی است این نوع کولر در مقایسه با دیگر نمونه های مشابه از میزان مصرف پایین انرژی در عین عملکردی با راندمان بالا برخوردار می باشد. 
در رابطه با موقعیت نصب این محصول باید گفت با بدنه ای کوچک این امکان را به کاربر می دهد تا در فضاهایی مانند پشت پنجره و یا درون اتاق نزدیک به پنجره قرار گیرد چرا که می بایست حتما در محلی قرار گیرد که با هوای تازه در مجاورت باشد که با دارا بودن تسمه ای با عملکرد یکپارچه سیستم را قادر ساخته تا در هنگام دریافت هوای تازه با ضربات متعدد و انعطاف پذیری از ورود هرگونه آلودگی یا غبار مانع به عمل آورد.
 از مزیت های دیگری که می توان برای این سیستم ذکر نمود، داشتن بدنه ای مقاوم و با استحکام بالاست که آن را در برابر هرگونه آسیب از قبیل: زنگ زدگی، خوردگی و غیره محافظت می نماید و به همین علت هم نیازی به بالانس بالا ندارد و در نتیجه طول عمر بالایی را دارا می باشند.
 
جهت اطلاع از قیمت کولر های آبی لورچ با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید
09123065546 | 026-34649094
 

مشخصات فنی کولر آبی لورچ 2900 مدل LC29

از مشخصات فنی کولر آبی لورچ مدل LC29 می توان به میزان ظرفیت و یا توان بازدهی ای که دارد، اشاره نمود که در عین داشتن ابعادی کوچک، راندمانی بالا را برای محیط مورد استفاده اش دارد به نحوی که قادر است تمام آن فضارا به راحتی در کوتاه ترین زمان تحت پوشش هوای سرد ایجاد شده قرار دهد. 
 
لورچ 2900 مدل LC29

ویژگی های کولر آبی 2900 لورچ مدل LC29

میزان مصرف پایین انرژی در عین بازدهی بالا در انتشار دما
برخورداری از قطعاتی با کیفیت مانند الکتروموتور پرقدرت
بدنه ای مقاوم از جنس ورقه های گالوانیزه
عدم اشغال فضای زیاد و نصب آسان
دارای پمپ با هد استاتیکی مناسب