لورچ 3500 مدل LC35

کولر آبی لورچ 3500 مدل LC35 از سیستم های منحصر به فرد شرکت لورچ است که از ظرفیتی مناسب برای محیط های مختلف استفاده می کند که به دلیل داشتن پروانه و موتور قدرتمند دارای پرتاب باد زیادی است که با کارکردی نامحسوس و بی صدا قابل نصب بر روی پشت بام ساختمان و همچنین بالکن و تراس های ساختمان های گوناگون می باشد.
همچنین از دیگر مزایای کولر آبی لورچ 3500 مدل LC35 می توان به نکاتی همچون داشتن ظاهری زیبا و منحصر به فرد اشاره کرد که در کنار کیفیت ممتاز و عملکرد عالی یکی از بهترین های موجود در بازار است که در واقع یکی از پرکاربرد و پرفروش ترین محصولات این شرکت می باشد که با بهره مندی از قطعات با کیفیت و طراحی زیبا و دقیق مصرف کننده را قادر ساخته است. تا از این محصول برای استفاده های گوناگون و برای محیط های مختلف مانند ساختمان های مسکونی، سالن های ورزشی، مغازه ها و دیگر مکان ها از آن بهره برداری کند.
کولر آبی لورچ جهت تامين سرمايش در مناطقی با آب و هوای خشک به حساب می آيند و از اين رو استفاده از کولر های آبی در مناطق شمالی و جنوبی کشور زياد توصيه نمی گردد.
 
جهت اطلاع از قیمت کولر های آبی لورچ با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید
09123065546 | 026-34649094
 

مزایای کولر آبی لورچ 3500 مدل LC35

کولر آبی لورچ 3500 مدل LC35 یکی دیگر از محصولات شرکت لورچ است که به دلیل داشتن ظرفیت مناسب 3.5 تن تبرید برای مکان های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد که از مزیت های زیادی برخوردار می باشد که از مهم ترین مزیت های این کولر می توان به آن اشاره نمود استفاده از مکانیزم های موثر در طراحی و تامین سرمایش اشاره نمود که امنیت و اطمینان خاطر زیادی را به مصرف کننده می بخشد همچنین استفاده از  کلید ایمنی در دستگاه است که از اشکالات احتمالی مانند برق گرفتگی و یا آتش سوزی جلوگیری می کند. 
کولر آبی لورچ 3500 مدل LC35

مشخصات کولر آبی 3500 لورچ

دارای کلید محافظ از جان RCCB
مشخصات فنی: سری کولرهای معمولی
هوادهی: ۴۴۰۰ متر مکعب بر ساعت(۲۶۰۰ فوت مکعب بر دقیقه)
بازده خنکی: ۸۵%
نوع و قدرت موتور: الکتروژن و موتوژن ۱٫۳ اسب بخار
نوع و قدرت پمپ آب: الکتروژن ۱٫۶۰ اسب بخار
ابعاد: ۸۶۰×۷۳۰×۶۷ میلیمتر
وزن خالص محصول: ۵۱ کیلوگرم
وزن کولر با آب: ۸۳ کیلوگرم