لورچ 7000 مدل LC70

خرید کولر آبی در بسیاری از نقاط کشورمان که آب و هوایی گرم و خشک وجود دارد، بسیار رایج است. زیرا این نوع کولر‌ها هوای مرطوبی ایجاد کرده که از خشکی پوست و ترک خوردن وسایل چوبی جلوگیری می‌کند. شاید تصور کنید که انتخاب مدل مناسب کولر آبی کار آسانی است. اما اشتباه می‌کنید! زیرا امروزه علاوه بر مدل‌های قدیمی‌ پشت بامی، انواع دیگری از کولر آبی پدید آمده‌اند که با توجه به نیاز و بودجه شما طراحی شده‌اند.
کولر آبی لورچ این کولر‌ها را مخصوص نصب در پشت‌بام طراحی کرده و تنوع ظرفیت در این سری، آن را برای فضاهای بزرگ خانه مناسب می‌سازد. بازده خنک‌کنندگی این کولر‌ها 80 درصد بوده که به گفته لورچ، با کانال‌کشی صحیح و اصولی و همچنین انتخاب ظرفیت مناسب می‌توان به این میزان خنک‌کنندگی دست یافت.
 
جهت اطلاع از قیمت کولر های آبی لورچ با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید
09123065546 | 026-34649094
 

ظرفیت لورچ 7000 مدل LC70

ظرفیت خنک‌کنندگی کولر لورچ مدل LC70 به صورت 4900 فوت مکعب بر متر است. بسته به اینکه می‌خواهید کولر خود را کجا نصب کنید، بایستی مدل متفاوتی خریداری کنید. در واقع در صورتی که قصد دارید کولر را در پشت‌بام نصب کنید، بایستی کولری با ظرفیت بزرگتر تهیه نمایید.
ابعاد کولر لورچ مدل LC70 به صورت 115*86.5*86.5 سانتی‌متر می‌باشد. یکی از فاکتورهای مهم خرید کولر آبی ابعاد آن است. ابعاد کانال کولرآبی باید از ابعاد دهانه خروجی هوای کولر بزرگتر در نظر گرفته شود. در غیر این صورت حجم هوا هنگام عبور از داخل کانال متراکم شده و باعث جلوگیری از جریان مناسب عبور هوا از داخل کانال کولر می‌گردد. به بیان دیگر هرچه ابعاد کانال مناسبتر باشد فشار استاتیکی فن کمتری برای عبور هوا لازم خواهد بود و در نتیجه میزان هوادهی و خنکی کولر آبی بیشتر خواهد گردید.
 
لورچ 7000 مدل LC70
 

سیستم ایمنی؛ حداکثر حفاظت

برند لورچ برای ایمنی این کولر سنگ تمام گذاشته و آن را به سیستم محافظ جان RCCB و قطع دو قطب مجهز کرده است. به کمک سیستم محافظ RCCB، در صورت نشتی جریان، در کمتر از 5 ثانیه برق را قطع می‌کند که باعث جلوگیری از قطع برق می‌شود. سیستم قطع قطب نیز در صورتی که سیم کشی را اشتباه وصل کرده باشید، برق فاز و نول را قطع کرده و شما را از خطر برق گرفتگی محفوظ می‌دارد.

مشخصات فنی کولر آبی لورچ 7000 مدل LC70

دارای کلید محافظ از جان RCCB
هوادهی: ۸۰۰۰ متر مکعب بر ساعت(۴۷۰۰ فوت مکعب بر دقیقه)
بازده خنکی: ۸۵%
نوع و قدرت موتور: الکتروژن و موتوژن ۳٫۴ اسب بخار
نوع و قدرت پمپ آب : الکتروژن ۱٫۶۰ اسب بخار
ابعاد: ۱۱۵۰×۸۶۵×۸۶۵ میلیمتر
وزن خالص محصول: ۷۹ کیلوگرم
وزن کولر با آب: ۱۲۷ کیلوگرم