کولر آبی لورچ

کولر آبی نوعی سیستم سرمایشی است که با تبخیر آب، هوا را خنک می‌کند. کولرهای آبی با فرایند سرمایش تبخیری کار می‌کنند.
سرمایش تبخیری فرایندی است که در آن از پدیده تبخیر به عنوان یک جاذب گرماییِ طبیعی استفاده می‌شود. در این فرآیند، گرمای محسوس هوا جذب شده و به عنوان گرمای نهانِ لازم برای تبخیر آب استفاده می‌شود. مقدار گرمای محسوس جذب‌شده به مقدار آبی که تبخیر می‌شود بستگی دارد.
هر چقدر آب در گردش داخل کولرهای آبی بیشتر باشد قدرت خنک‌کنندگی آن هم بیشتر می‌شود.

 
کولر آبی لورچ

کولرهای آبی لورچ از دیرباز مورد مصرف مشتریان ایرانی قرار گرفته و در سال های اخیر با هجوم کولرهای گازی به بازار، از محبوبیت آنها کاسته نشده است. توان این کولرهای آبی بالا بوده و قدرت ایجاد سرمایش بالایی دارند. کولر آبی لورچ از محصولات برتر شرکت لورچ می باشد. محصولات لورچ جز رده برندهای با کیفیت ایرانی می باشد. این محصول دارای گارانتی 1 ساله می باشد. از مزایای کولر لورچ قدرت سرمادهی بسیار بالا می باشد.
شرکت لورچ از دسته شرکت هایی است که در عین حفظ کیفیت سعی داشته تا محصول خود را به بهینه ترین قیمت به بازار خود عرضه کند.
در نتیجه خرید کولر آبی لورچ می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد زیرا در حالی که قیمت محصول هم ارز بازار و گاهی بهینه تر است، شما می توانید از کیفیت مطلوبی برخوردار شوید.
 
جهت اطلاع از قیمت کولر های آبی لورچ با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید
09123065546 | 026-34649094
 
با شروع تابستان هیچ چیز دلپذیر تر از داشتن هوای مطلوب در داخل منزل نیست. کولر های لورچ در انواع مختلف یکی از بهترین برندهای کولر آبی در ایران می باشند. کیفیت بالای این برند باعث ماندگاری بیشتر کولر و خرابی کمتر آن شده است. 
توان کولرهای آبی لورچ بالا بوده و این باعث شده است قدرت سرمادهی آنها بالا باشد. 
لورچ برای سرمایش از تبخیر آب استفاده می کند. این نوع از کولر های آبی مناسب مناطق معتدل می باشند.

انواع کولر آبی لورچ

کولر آبی هوادهی از بالا

طراحی این کولر آبی مخصوص آپارتمان ها و بالکن می باشد. کولر آبی لورچ با هوادهی از بالا شامل دو مدل 4000 و 5500 هستند. مزیت این کولرها کانال خروجی آنها می باشد که فضای کمتری را اشغال می کند و حجم آنها نیز کمتر است.

کولرآبی سلولزی لورچ

کولر آبی سلولزی لورچ به دلیل استفاده از پد سلولزی سطح انرژی بالاتری دارد. نگهداری کولر آبی سلولزی لورچ از کولرهای پوشالی راحت تر می باشد. از مزایای این نوع  کولر آبی می توان به استفاده از فن توربو، کنترل هوشمند، بازده سرمایشی بالا، فیلتر برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و کاهش برقی مصرفی اشاره کرد.

کولر آبی قابل حمل لورچ

این کولرآبی امکان جا به جایی و وصل شدن به آب شهری را دارد. پروانه به کار رفته در کولر آبی لورچ ضد ضربه است و دچار زنگ زدگی نمی شود. از مزایای کولر آبی قابل حمل لورچ نیز می توان به کم مصرف بودن، ابعاد کوچک و مقرون به صرفه بودن اشاره کرد.

کولر آبی سری عمومی لورچ

این کولر آبی مناسب مناطق گرم و خشک می باشد و در ابعاد و ظرفیت های متفاوتی تولید می شود. کولر آبی سری عمومی از پرکاربردترین کولرهای آبی می باشد.

مزیت خرید کولرآبی لورچ

خرید کولر آبی لورچ دارای مزیت هایی می باشد از جمله:
کلید محافظ جان به منظور جلوگیری از برق گرفتگی احتمالی.
استفاده از موتور و پمپ کم مصرف.
هوادهی مطلوب.
2 سال گارانتی.

انواع مدل های کولر آبی لورچ

از مدل های کولر آبی لورچ می توان به موارد زیر اشاره نمود: