نمایندگی ایران رادیاتور در چهارصد دستگاه کرج

نمایندگی ایران رادیاتور در چهارصد دستگاه کرج، مجموعه فروشگاهی پارسیان می باشد که علاوه بر این که نمایندگی محصولات ایران رادیاتور را در دست دارد با خدمات پس از فروشی که به مشتریان عزیز ارائه می دهد بسیار کوشا بوده و فعالیت خوبی در این زمینه دارد.
 

09123065546 | 026-34649094

رادیاتور و سیستم کارکرد آن

رادیاتور یک سیستم گرمایشی محسوب می شود که بسیار کاربردی بوده و امروزه در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. رادیاتور یک منبع حرارتی به شمار می آید که قادر است انرژی حرارتی را از رسانه ای به رسانه دیگر نیز منتقل کند که موجب گرم و یا سرد شدن محیط نیز می شود. مکانیزم کار رادیاتور ها را می توان این گونه توصیف کرد که آب موجود در رادیاتور ها توسط مشعل و یا پمپ گرم می شود و این آب گرم به قسمت های مختلف ساختمان نیز منتقل شده و وارد هر رادیاتور نیز می شود. رادیاتور ها گرما را از طریق لوله ها به اتاق منتقل کرده و در نتیجه دمای آب کاهش پیدا می کند. و آب توسط لوله برگشت به طرف موتور خانه رفته تا برای جذب دوباره گرما به داخل دیگ هدایت شود و این چرخه دوباره تکرار می شود. در واقع هوای گرم بالای رادیاتور که سبک تر است به سمت بالا رفته و هوای سرد جایگزین آن می شود سپس حال هوای پایینی محیط توسط آب درون رادیاتور گرم می شود و به بالا رفته و هوای سرد جایگزین آن می شود. با تکرار مداوم این چرخه هوا به درجه دلخواه می رسد.

 

نمایندگی ایران رادیاتور در چهارصد دستگاه کرج
 

مزایای رادیاتور ها چیست

رادیاتور ها به عنوان یک سیستم گرمایشی استاندارد مزیت های خوبی برای محیط دارند از جمله:
دارا بودن عملکردی کم صدا
نصب و نگهداری آسان
مصرف انرژی کم و راندمان کاری بالا
جلوگیری از هدر رفتن انرژی
تنظیم اسان سیستم حرارت رادیاتور
قابلیت زیبایی دکوراسیون منزل
مقاومت در برابر خوردگی
دارای طول عمر بالا
دارای ماندگاری حرارتی بالا
به وجود آوردن بیشترین ظرفیت حرارتی در کمترین فضای ممکن
پشتیبانی خدمات و گارانتی تعویض در صورت پوسیدگی و خوردگی

خدمات نمایندگی های پس از فروش

نمایندگی های مجاز ایران رادیاتور برای فراهم کردن آسودگی خاطر مشتریان، خدمات خوبی پس از خرید رادیاتور به آن ها ارائه می کند و تا مدت زمان معینی این خدمات را ارائه می دهند. خدمات پس از فروش ایران رادیاتور که جزو تعهداتی است که برند رادیاتور به منظور رضایت مشتری و پشتیبانی از کالای خریداری شده ارائه ی کند شامل حمل و نقل محصول، سرویس کردن محصول در محل، نصب و راه اندازی و ... می باشد. ارائه خدمات فنی به مشتریان عزیز از دیگر خدمات این نمایندگی ها نیز می باشد. ارائه خدمات پس از فروش از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ارائه این خدمات با کیفیت و رضایت بالا سبب وفادار سازی مشتریان و حفظ روابط طولانی با آن ها می شود. در واقع کیفیت خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور هم تضمین کننده بقا و ماندگاری شرکت و برند تجاری آن است و هم این که از عواملی است که سبب رقابت در بازار های جهانی این محصولات می شود.

نمایندگی ایران رادیاتور در کرج

فروش پکیج در کرج