فروش داکت اسپلیت ال جی در کرج

داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی ال جی ساخت کشور کره می باشد که در ظرفیت های 24000، 30000، 48000 و 50000 بی تی یو بر ساعت در دو مدل سرد اینورتر و اینورتر تولید می شود، که در زیر سقف کاذب بصورت مخفی نصب می شوند. داکت اسپیلت اینورتر قابلیت سرمایش و گرمایش و داکت اسپیلت سرد اینورتر قابلیت سرمایش ساختمان های مختلف اعم از ساختمان های تجاری، مسکونی، اداری و غیره را به طور یکنواخت دارا می باشند. برق متناسب با سیستم داکت اسپیلت LG، تک فاز و سه فاز می باشد و داکت اسپیلت ال جی مجهز به گاز مبرد R140a و بر چسب انرژی گرید A نیز می باشد، همچنین کمپرسور بکار رفته در سیستم اسکرال یا روتاری می باشد که متناسب با مدل اسپلیت است. پارسیان مهر نمایندگی فروش انواع داکت اسپلیت ال جی در کرج می باشد شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید داکت اسپلیت الی جی در کرج با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و بهترین داکت اسپلیت ال جی را خریداری نمایید.
 
02634649094    |     02634649110

مشخصات فنی داکت اسپلیت ال جی

داکت اسپیلت ال جی قابلیت تامین هوای گرم در فصل زمستان و هوای دلپذیر و خنک در تابستان را در کمترین زمان و با کارکرد کم صدا دارد. این سیستم تهویه مطبوع تولید شده توسط شرکت ال جی ، از کمپرسور روتاری و کمپرسور اسکرال استفاده می کند. کمپرسور روتاری از رایج ترین کمپرسور به کار رفته در ایت سیستم تهویه هوا است که دلیل آن کم صدا بودن و لرزش کمتر ، داشتن قطعات کمتر و اتلاف انرژی کمتر کمپرسور روتاری است. برندهای کمی از کمپرسور اسکرال در duct split استفاده می کنند که LG یکی از آنهاست. کمپرسور اسکرال در داکت اسپیلت هایی با ظرفیت بالاتر از 36000 Btu استفاده می شوند. شرکت LG با قرار دادن کیت اینورتر در کمپرسور، داکت اسپیلت معمولی را به اینورتر تبدیل می کند که این کار باعث کاهش مصرف برق می شود. گاز مبرد در داکت اسپیلت سقفی LG مانند داکت اسپلیت سامسونگ از نوع R410 می باشد. برای خرید بهترین داکت اسپلیت ال جی با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.
فروش داکت اسپلیت ال جی در کرج

قیمت داکت اسپلیت ال جی در کرج

داکت اسپلیت های ال جی نه تنها از لحاظ اقتصادی محصولی مقرون به صرفه هستند بلکه استفاده از آنها بسیار لذت بخش است. ایجاد هوای خنک و مطبوع در تابستان (و ایجاد هوای گرم در فصول سرد سال) در کمترین زمان ممکن، با کارکرد کم صدا، این محصولات را به یکی از پرفروش ترین تجهیزات تهویه مطبوع در شرکت ال جی تبدیل نموده است. همچنین به دلیل قرارگیری داکت اسپلیت ال جی در سقف، موضوع اشغال فضای مفید داخل واحد مسکونی یا اداری به طور کامل حفظ شده و هوای خنک از طریق کانال های تعبیه شده در سقف، به طور یکنواخت در تمامی نقاط پخش می شود. برای دریافت مشاوره تخصصی در مورد خرید داکت اسپلیت ال جی با ما در پارساین مهر همراه باشید.

فروش داکت اسپلیت در کرج