رادیاتور پنلی بوتان مدل سیلور پن

رادیاتور پنلی بوتان مدل آی پن تحت لیسانیس ترکیه و با خط تمام اتوماتیک LEAS ایتالیاتولید می شود.این شرکت که زیر مجموعه شرکت بوتان می باشد تولید می شود.رادیاتور های پنلی به دلیل طراحی و ساختار و فولاد استفاده شده در آنها سازگاری بیشتری با پکیج های دیواری دارند .ارتفاع رادیاتور پنلی آی پن 55 سانتی متر بوده و فاصله ی لوله های ورودی و خروجی آن طبق استاندارد ایران 50 سانتی متر می باشد و طی مراحل تولید و قبل از بسته بندی رادیاتور های دارای اشکال از خط تولید خارج می شوند.رادیاتور آی پن تحت لیسانیس شرکت بوتان و دارای استاندارد ملی ایران و اروپا می باشد.. این رادیاتور پنلی نیز محصول مشترکی است بین ایران و ترکیه که تحت استاندارد EN422  تولید میشود و لوازم جانبی نیز بر روی ان عرضه میشود
رادیاتور پنلی بوتان مدل سیلور پن

خرید رادیاتور پنلی بوتان مدل سیلور پن

رادیاتور پنلی بوتان مدل سیلور پن با توجه به این که از طراحی مدرن و جذابی برخوردار است و همچنین از ویژگی های بسیار خوبی بهره مند می باشد را می توانید با قیمت فوق العاده مناسب و در کیفیت بالا با استفاده از روش عمده و بدون وجود واسطه، خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

رادیاتور پنلی بوتان مدل سیلور پن

رادیاتور پنلی بوتان مدل سیلور پن نیز از ویژگی ها و مشخصات بسیار جذابی برخوردار می باشد که دارا بودن همین ویژگی ها موجب شده است تا بسیار مورد توجه خریداران و مشتریان این گروه از لوازم قرار بگیرند و تمایل داشته باشند تا در جهت برطرف نمودن نیاز خود به انواع رادیاتور، از این نوع آن بیشتر استفاده نمایند. سازگاری این نوع از رادیاتورها با انواع پکیج های دیواری بیشتر می باشد و کمتر دچار خرابی می شوند و حتی می توان تعداد دفعات هواگیری در آن ها را در مقایسه با رادیاتورهای آلومینیومی بسیار کمتر برشمرد. نوع نظافت آن ها بسیار آسان می باشد و تنها کافیست که قسمت بالایی آن ها را بردارید تا بتوانید به راحتی تمامی آلودگی ها را از آن پاک کنید. تولید این رادیاتورها کاملا مطابق با استاندارد صورت گرفته است و راندمان کیفیت و همین طور آسایش در آن ها بالا است و با توجه به تمامی این مواردی که بیان نمودیم، چیزی بیشتر از 10 سال مورد ضمانت و گارانتی توسط شرکت تولید کننده قرار می گیرد تا مشتری این اطمینان را داشته باشد که محصول باکیفیتی را خریداری کرده است.

خرید آنلاین رادیاتور پنلی بوتان

رادیاتور پنلی بوتان مدل سیلور پن را همانطور که متوجه شدید از ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی برخوردار است و می توانید جهت خرید آن ها اقداماتی داشته باشید و ثبت سفارشات می تواند با استفاده از روش آنلاین انجام گیرد.
برای این کار تنها کافی است که رادیاتورهای مورد نیاز خود را با مراجعه به سایت همین مجموعه و مطابق با ویژگی ها و مشخصاتی که در ذهن خود دارید و ما در سایت برای شما ثبت نموده ایم، انتخاب نمایید و همزمان قیمت آن ها را هم در اختیار دارید و می توانید از نظر بودجه ای هم برای خود برنامه ریزی داشته باشید. خرید آنلاین مزایای بی شماری برای افراد در پی دارد و می توانید به راحتی و بدون هیچ نوع مراجعه حضوری به درب کارخانه و یا نمایندگی هایی که وظیفه فروش این نوع از محصولات را بر عهده دارند، تنها با مراجعه به سایت، تمامی خریدهای خود را انجام دهید و این که هیچ گونه محدودیتی دیگر برای شما وجود ندارد و می توانید در هر زمان و مکانی، سفارشات خود را انجام داده و آنچه که نیاز دارید را خریداری نمایید.
کارشناسان فروش ما آمادگی این را نیز دارند تا در صورت نیاز شما به انجام مشاوره، هر آنچه که لازم است را برای شما بیان نمایند و با توجه به شرایطی که دارید نیز بهترین نوع رادیاتور که مناسب انجام امور شما می باشد را به شما معرفی کرده و تمامی مشخصات آن را بیان کنند تا شما بتوانید راحت تر تصمیم گیری کنید.

قیمت رادیاتور پنلی بوتان مدل سیلور پن