کولر گازی گرین در کرج

فروشگاه پارسیان مهر مفتخر است اعلام کند که دارای نمایندگی محصولات گرین می باشد و برای سهولت شما مشتریان عزیز انواع کولر های گازی گرین در این فروشگاه به صورت اینترنتی و در کرج به صورت حضوری به فروش می رسد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات گرین و قیمت هر کدام با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.    34649094-026     -     09123065546

برای مشاهده مشخصات و توضیحات کامل اسپلیت های گرین، بر روی هر کدام کلیک نمایید.

کولر گازی گرین green

تهویه مطبوع گرین با تکیه بر دانش روز دنیا و فناوری های بومی و بهره گیری جوانان با استعداد کشورمان توانسته خود را به عنوان یکی از تولیدکنندگان تهویه مطبوع در بازار مطرح کند. محصولات شرکت گرین عمدتاَ شامل کولر گازی و داکت اسپیلت می باشد. به طور عمده شرکت گرین تمرکز خود را بر تاسیسات کولر گازی و داکت اسپیلت صنعتی و خانگی معطوف کرده و محصولات این شرکت از کیفیت و تنوع بالایی برخوردار است. 

مشخصات کلی کولر گازی green

کولر گازی گرین در دو نوع معمولی و اینورتردار در ظرفیتهای 9000 تا 3000 از دو نوع سرمایشی و گرمایشی تولید و عرضه می شوند. لازم به ذکر است که برق تمامی کولر های گازی تکفاز می باشد.کولرهای گازی گرین همگی دارای فیلتر تصفیه هوا می باشند تا بتوانند آلودگی هوای محیط را تا حدی از بین ببرند.