فروشگاه پکیج در کرج

پکیج گرمایشی چیست؟

در گذشته هزینه بسیاری جهت گرمایش تولیدی صرف موتورخانه ها می شد.. علاوه بر هزینه، سوخت و نگهداری آنها کار سخت و زمان بری بود. پکیج دیواری و زمینی دستگاه هایی هستند که جای موتورخانه های مرکزی را گرفته اند و قادرند آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هر یک از واحد های آپارتمان و ویلا را به صورت همزمان فراهم سازند. پکیج ها معمولا داخل آشپزخانه و یا تراس نصب می شود که جهت ایجاد ایمنی بهتر است از دودکش دو جداره استفاده شود. بدین گونه هوای مورد نیاز دستگاه از محیط بیرونی تامین می گردد و خطری ساکنین را تهدید نخواهد کرد. پکیج گرمایشی علاوه بر بازدهی انرژی بالاتر و مصرف سوخت کمتر (نسبت به موتور خانه مرکزی) باعث حذف لوله کشی های گسترده در ساختمان و نیز مستقل شدن هر یک از واحدها از نظر گرمایش و تأمین آب گرم مصرفی می گردد.

پکیج های گرمایشی از نظر نحوه قرار گرفتن و نصب به دو نوع:

  •  پکیج گرمایشی دیواری 

  •  پکیج گرمایشی زمینی 


تقسیم می شوند که انواع پکیج های گرمایشی در شرکت تهویه مطبوع  با بالاترین کیفیت تولید شده و با ارزان ترین قیمت به فروش می رسد.

الف) پکیج گرمایشی دیواری : در پکیج دیواری،  دود احتراق  یا از طریق دودکش معمولی یا فن دار به سمت محیط خارج به بیرون هدایت می شود. پکیج فن دار برای واحد هایی در نظر گرفته می شود که پکیج داخل واحد قرار گرفته است. دودکش پکیج های فن دار دو جداره بوده که یکی برای خروج دود و دیگری برای مکش اکسیژن برای احتراق مورد استفاده قرار می گیرد.
پکیج گرمایشی دیواری

ب‌) پکیج گرمایشی زمینی : پکیج زمینی دارای مخزن اضافی جهت ذخیره آبگرم بیش تر( مورد استفاده در متراژ 200 متر به بالا و منازلی که بیش از یک حمام در آن وجود دارد.) 
پکیج گرمایشی زمینی 
پکیج های گرمایشی دیواری دارای مزیت های زیر می باشند:
•    تامین آبگرم فوری
•    دسترسی آسان به پکیج شوفاژ دیوار
•    حجم اشغال کم
•    کارکرد آرام و بی صدا
•    کاهش هزینه ها قیمت انرژی
•    امکان تنظیم دمای دلخواه
•    حفاظت از محیط زیست
•    استفاده در واحد ها به صورت مجزا

انواع پکیج های شوفاژ دیواری براساس نوع سیستم گرمایشی :

1- سیستم یک مبدل یا مونوترمیک  (Monothermic): در این مدل تنها از یک مبدل برای گرم کردن آب گرم مصرفی و شوفاژ استفاده شده است.
2- سیستم دو مبدل یا بی ترمیک  (Bithermic): در این مدل برای گرم کردن آب گرم مصرفی و شوفاژ از دو مبدل استفاده شده است که هریک به صورت مستقل عمل می کنند و از مزایای این مدل می توان به فراهم کردن آب گرم مورد نیاز با درجه حرارت یکسان و رسوب گیری کمتر آن اشاره کرد.

خرید و فروش انواع پکیج های گرمایشی :

شرکت تهویه مطبوع  عرضه کننده انواع  پکیج های گرمایشی  با بهترین برندها در صنعت گرمایشی  می باشد و انواع پکیج گرمایشی  را با  کمک تیم حرفه ای  خود  تهیه کرده و در سراسر کشور به مشتریان گرامی عرضه می دارد.  کارشناسان ما در این شرکت  آماده  یاری رسانی به شما در انتخاب بهترین پکیج های گرمایشی می باشند. جهت اطلاع  از انواع پکیج های گرمایشی با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.