نمایندگی فروش پکیج در کرج

پارسیان مهر نمایندگی فروش پکیج در کرج آماده ی ارائه انواع خدمات مشاوره ای به شما عزیزان در این زمنیه می باشد برای خرید بهترین پکیج در کرج با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید. پکیج دیواری و پکیج زمینی دستگاهی است که (به جای موتورخانه مرکزی) توانایی تأمین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان (یا ویلاها) را دارد. پکیج دیواری یا زمینی را می توان به راحتی به جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب کرد. پکیج ها علاوه بر بازدهی و راندمان انرژی بالاتر، مصرف سوخت کمتری را نسبت به موتور خانه مرکزی دارند. همچنین استفاده از پکیج علاوه بر حذف لوله کشی های گسترده در ساختمان باعث مستقل شدن هر یک از واحدها از نظر تامین گرمایش و آب گرم مصرفی می گردد. بطورکلی پكيج گرمایشی از نظر نحوه قرار گرفتن و نصب به دو نوع پکیج دیواری و پکیج زمینی تقسیم می شوند.
 
02634649094    |     02634649097

فروش پکیج زمینی در کرج 

دستگاهی برای تامین گرمایش شوفاژ و آبگرم بهداشتی بوده و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. با استفاده از این  پکیج ها، دیگر نیازی به استفاده از آبگرمکن برای مصارف بهداشتی از جمله استحمام و ظرفشویی نمی باشد .آبگرم برای مصارف بهداشتی و تامین گرمایش محیط از نیاز های حیاتی بشر می باشد و در بسیاری از موارد استفاده از کرسی و سیستم های بخاری نفتی و گازی را در کشورمان شاهد بوده ایم.ولی در طول سالیان طولانی این را تجربه کرده ایم که باید بر اساس تکنولوژی روز، تاسیسات حرارتی نیز بروزرسانی شوند، زیرا فن آوری و تکنولوژی بر اساس نیاز های روز جامعه طراحی می شود و استفاده از موهبت های الهی همچون سوخت های فسیلی در راستای تامین گرمایش به صورت بهینه و کنترل شده یکی از ارکان اصلی زندگی در جامعه کنونی می باشد. در همین راستا استفاده از پکیج دیواری یا زمینی بهترین گزینه برای کنترل هزینه های رایج خانوار می باشد. برای خرید بهترین پکیج زمینی با مشاورین ما در پارسیان مهر تماس حاصل نمایید و پکیج زمینی ارزان را خریداری نمایید.

فروش پکیج دیواری در کرج

پكیج دیواری به دستگاهی گفته می شود كه جایگزین موتورخانه مركزی شوفاژ شده و آب گرم مورد نیاز جهت تامین گرمایش محیط، به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزمره از قبیل شستشو، استحمام و غیره را فراهم می نماید. در حال حاضر، پکیج نوع دیواری متداول ترین وسیله ایجاد گرمایش شوفاژ در سراسر دنیا است. اشغال فضای کم، ایمنی بالا، مستقل بودن هر واحد مسکونی  امکان اعمال مدیریت بر هر واحد به صورت جداگانه از امتیازات این سیستم به شمار می رود که باعث شده استفاده از آن به صورت روز افزون گسترش پیدا کند. استفاده از دود کش های دو جداره یا کواکسیال این امکان را فراهم نموده که علاوه بر خروج دود ناشی از احتراق گاز هوای مصرفی دستگاه نیز از محیط خارج تامین شده و سطح اکسیژن محیط داخل کاهش نیابد. پکیج دیواری که نوع فن دار آن از طرف استانداردهای معتبر مورد تائید است، علاوه بر تامین گرمایش داخل محیط مسکونی یا تجاری توسط رادیاتورها یا فن کوئل ها، آب گرم مصرفی بهداشتی فوری را نیز در اختیار مصرف کننده قرار دهد. برای خرید بهترین پکیج دیواری با ما در پارسیان مهر نمایندگی فروش پکیج در کرج همراه باشید.
(برای مشاهده محصولات هر برند ، بر روی لینک برندهای زیر  کلیک نمایید.)