نمایندگی رادیاتور پنلی لورچ در کرج

 
گروه صنعتی لورچ دارای تولیدات انبوه در زمینه ی سیستم گرمایشی در کشور می باشد که به دلیل کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آن ها، بسیار پرطرفدار می باشند و جایگاه خاصی را در بازار سیستم گرمایشی برای خود ایجاد کرده است.مجموعه پارسیان مهر نمایندگی مجاز فروش رادیاتور های پنلی لورچ در ابعاد مختلف در کرج می باشد برای اطلاع از قیمت با مشاوران ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید. رادیاتور های پنلی کارخانه لورچ  دارای تست رادیاتور در شرایط ویژه ( استفاده در ساختمان های تا 22 طبقه را ممکن می سازد) هستند که گذراندن آن در جهت تولید محصولاتی با کیفیت بسیار مهم و ضروری می باشد. این سری از محصولات دارای مزایا و قابلیت های متعددی هستند که از آن جمله می توان به امکان تولید رادیاتور در طول های مختلف اعم از زوج و فرد بودن پره های آلمینیومی، دارای کیفیت رنگ عالی با پوشش منحصر به فرد نانو و رنگ سفید براق با چسبندگی بالا منحصر به کارخانه لورچ در جهت افزایش زیبایی و جلوگیری از زنگ زدگی و اشکالات و ایرادات احتمالی در رادیاتور گرمایشی می باشد. همچنین زیبایی و دوام بالای آن به لحاظ به کارگیری در دکوراسیون های مختلف است.
فروش رادیاتور پنلی لورچ در کرج

مزایای رادیاتور پنلی لورچ

رادیاتور پنلی لورچ به دلیل طراحی به روزی که دارد جز نسل سوم رادیاتور های پنلی محسوب می شود که در ابعاد و طول های مختلف قابل طراحی و تولید است.این مدل رادیاتور پنلی به صورت یک پارچه از بهترین و مناسب ترین آلیاژ ساخته شده اند که جنس آنها از فولاد می باشد که این فلز به لحاظ داشتن شاخصه های از جمله استقامت و قدرت انتقال حرارت از سایر فلز های استفاده شده برای ساخت رادیاتور گرمایشی دارای برتری های نسبی است که این مزایا کمک می کنند تا انتقال حرارت برای این نوع رادیاتور گرمایشی با سرعت بیشتری انجام شود.
رادیاتور پنلی لورچ
رادیاتور های پنلی لورچ به دلیل داشتن خاصیت رسوب گریزی و چسبندگی سطح هیچ گونه رسوب و املاحی در محفظه ی داخلی رادیاتور ته نشین نمی کنند و همچنین بدین وسیله حرارت و گرمای آب داخل خود را به محیط اطراف انتقال می دهند.ر ادیاتورهای پنلی لورچ با انواع پکیج، موتورخانه و انواع سیستم های مرکزی سازگار هستند که منجر به کاهش هزینه های مصرف کننده می شوند. با توجه به مقاوم بودن فولاد عمر مفید رادیاتور های فولادی بیش از رادیاتور های آلومینیومی می باشد و ضربه باعث شکستن و لب پر شدن این نوع رادیاتور ها نمی شود. زمان از دست دادن گرما در فولاد بالاتر از آلومینیوم هست در نتیجه رادیاتور پنلی در زمانی که از آبگرم مصرفی در پکیج دیواری استفاده می کنیم دیرتر سرد می شود. 
رادیاتور های پنلی لورچ دارای نصب آسان با لوازم نصب بر روی دیوار در کارتن محصول می باشند به همین دلیل بسته بندی محکم و مقاومی دارند و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد . تمامی رادیاتور های پنلی لورچ دارای 12 سال گارانتی و تعویض قطعات می باشند.

فروش رادیاتور پنلی لورچ

قیمت رادیاتور پنلی لورچ