گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/10/18 - 16:42
كد :22

تاثیر رادیاتور شیشه ای در دکوراسیون منزل

از مدرن ترین سیستم های گرمایش می توان به رادیاتور شیشه ای اشاره نمود. این نوع رادیاتور که نقش مهمی در سیستم گرمایش ساختمان ها ایفا می کنند، علاوه بر وظیفه اصلی خود، به نوعی رادیاتور دکوراتیو نیز محسوب می شوند.

تاثیر رادیاتور شیشه ای در دکوراسیون منزل

از مدرن ترین سیستم های گرمایش می توان به رادیاتور شیشه ای اشاره نمود. این نوع رادیاتور که نقش مهمی در سیستم گرمایش ساختمان ها ایفا می کنند، علاوه بر وظیفه اصلی خود، به نوعی رادیاتور دکوراتیو نیز محسوب می شوند. به گونه ای که بر روی شیشه رادیاتور های شیشه ای می توان تصویری سفارشی حک نمود و از زیبایی آن بهره مند شد. به طور کلی رادیاتور ها نوعی سیستم گرمایش محسوب می شوند که جایگزین سیستم های گرمایش قدیمی شده اند و به نوعی مبدل حرارتی می باشند که گرما را از رسانه ای به رسانه ای دیگر انتقال می دهند.

معرفی رادیاتور های شیشه ای

امروزه، پیشرفت تکنولوژی و فناوری های مدرن سبب به روی کار آمدن انواع سیستم های گرمایشی مناسب ساختمان ها گشته است. در این بین اهمیت زیبا سازی و دکوراسیون داخلی نیز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و بدین ترتیب با تلفیق سیستم گرمایشی و جنبه تزئینی آن، انواع رادیاتور های دکوراتیو پدید آمدند. از میان رادیاتور های دکوراتیو می توان به مدل رادیاتور شیشه ای اشاره نمود که مانند یک قاب زیبا به سفارش مشتری ساخته می شود و در ساختمان نصب می گردند به طوری که علاوه بر این که جزئی از دکوراسیون منزل محسوب می شوند، گرمایش مطبوعی نیز به همراه دارند. در واقع به منظور استفاده بهینه از فضای داخل خانه، استفاده از رادیاتور شیشه ای راهکاری ایده آل است که با تلفیق هنر و گرما توانسته مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی نیز قرار گیرد.

 

تاثیر رادیاتور شیشه ای در دکوراسیون منزل

مزایای رادیاتور های شیشه ای

تاثیر رادیاتور های شیشه ای در دکوراسیون منزل و ساختمان ها بر کسی پوشیده نیست و همه بر موثر بودن جلوه زیبایی این سیستم و کاربرد ایده آلی که دارد، اتفاق نظر دارند. از جمله مزایای این سیستم گرمایشی دکوراتیو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
رادیاتور های شیشه ای از جدید ترین مدل های روز هستند که انعطاف پذیری بالایی در طرح، رنگ و زیبایی دارند.
قابلیت انتخاب این نوع رادیاتور ها با طرح و اسلاید مورد نظر مقدور است.
دیگر سیستم های گرمایشی مانند بخاری، شومینه و دیگر رادیاتور های معمولی باید در جای معینی نصب شوند اما رادیاتور های شیشه ای را می توان در هر جایی که مناسب با دکوراسیون داخلی باشد نصب نمود.
رادیاتور های شیشه ای، برخلاف جنس شان، از دوام و مقاومت بالایی نیز برخوردارند.
این نوع رادیاتور ها با سیستم هوشمند سازی ساختمان ها هماهنگی و مطابقت دارند.
بسیار مقرون به صرفه می باشند و هزینه تعمیر ندارند  و به طور کلی هزینه نگهداری از این نوع رادیاتور ها بسیار کم است. 
رادیاتور های شیشه ای با رادیاتور های قرنیزی هماهنگی خوب و مطلوبی دارند.
از لحاظ حمل و نقل، رادیاتور های شیشه ای بسیار راحت جا به جا می شوند و در هنگام اسباب کشی می توان به راحتی آن ها را جدا نمود و به محل دیگری منتقل نمود.
این نوع سیستم گرمایشی عملکردی بی سر و صدا دارند و آرام محیط را حفظ می کنند.
رادیاتور های شیشه ای قابلیت این را دارند که مقدار گرمای آن ها کم و یا زیاد شود.

کاربرد رادیاتور های شیشه ای

این نوع سیستم گرمایشی دکوری محدودیتی در نصب در هر مکان ندارند، اما معمولا بیشتر در حمام خانه ها استفاده می شوند. همچنین از این گونه اسستم گرمایشی زیبا در اتاق خواب، آشپزخانه، راهرو ها، سالن نشیمن یا پذیرایی استفاده می شود. اما استفاده از این سیستم در سالن های بزرگ توضیه نمی شود زیرا این یک گرمایش فرعی است و برای فضا های بزرگ باید از دیگر سیستم های گرمایش محیط مانند بخاری استفاده نمود.

نمایندگی ایران رادیاتور در کرج

فروش رادیاتور دکوراتیو در کرج