گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/10/20 - 15:43
كد :23

نصب و تعمیر پکیج دیواری

استفاده از پکیج دیواری و بهره مند شدن از کاربرد آن به همراه نصب و تعمیر پکیج دیواری از نکات مهم در استفاده از این سیستم گرمایشی می باشد. پکیج دیواری را می توان این گونه تعریف نمود که دستگاهی است که به جای موتور خانه های مرکزی قدیمی به کار برده می شود.

نصب و تعمیر پکیج دیواری

رشد و پیشرفت در صنعت ساختمان ها و تعبیه سیستم گرمایشی در آن ها از ملزومات ساختمان سازی به شمار می آید. استفاده از پکیج ها جهت تولید آب گرم مصرفی و گرمایش محیط، این تجهیزات را بسیار پر کاربرد نموده است. پکیج ها را در دو مدل دیواری و زمینی می سازند که هریک کارایی مفیدی برای گرم شدن محیط دارند. علاوه بر استفاده از پکیج دیواری و بهره مند شدن از کاربرد آن، نصب و تعمیر پکیج دیواری از نکات مهم در استفاده از این سیستم گرمایشی می باشد. پکیج دیواری را می توان این گونه تعریف نمود که دستگاهی است که به جای موتور خانه های مرکزی قدیمی به کار برده می شود. این سیستم گرمایشی قادر است آب گرم مصرفی ساختمان و همچنین گرمای محیط را با استفاده از رادیاتور ها فراهم نماید. نوع دیواری پکیج از متداول ترین وسیله جهت ایجاد گرمایش می باشد. پکیج دیواری مزایای ویژه ای به همراه دارد از جمله اشغال فضای کم، ایمنی بالا، مستقل بودن در هر واحد، امکان کنترل بر هر واحد که هرکدام فوایدی به همراه دارد که سبب شده این سیستم گرمایشی در سراسر کشور به خوبی مورد استفاده قرار گیرد. از استاندارد ترین مدل پکیج دیواری می توان به نوع فن دار اشاره نمود که سبب می شود علاوه بر گرمایش داخلی محیط، آب گرم مصرفی مورد نیاز را نیز تامین نماید.

 

نصب و تعمیر پکیج دیواری

مهم ترین نکات در نصب و تعمیر پکیج

از مهم ترین نکاتی که باید پس از خرید پکیج دیواری انجام داد، راهنمایی از متخصصان و نصاب های عاملین فروش می باشد تا با حضور کارشناسان خبره آنان، پکیج دیواری را نصب و راه اندازی نمود و از اطلاعات خوبی که در زمینه استفاده از پکیج در اختیار قرار می دهند، بهره مند شد. نصب پکیج های دیواری به این صورت است که نباید در سرویس های بهداشتی و یا اتاق خواب ها نصب شود. اطراف پکیج باید باز باشد و در مجاورت سیستم های گرمایشی قرار نگیرد. در هنگام نصب باید لوله کشی آب و گاز پکیج را نیز در نظر گرفت. لوله کشی باید بر اساس استاندارد های موجود باشد. همچنین مسیر دودکش پکیج از اهمیت بالایی برخوردار است.
 از نکات حائز اهمیت در تعمیر پکیج در هنگام خرابی ها این می باشد که مدام در حال عوض کردن تعمیر کار پکیج خود در هنگام خرابی نباشید و با کسب اطلاع از یک فرد تعمیرکار حرفه ای، فقط از یک نفر در خرابی های پکیج کمک بگیرید. اگر دستگاه دچار مشکل شده باشد باید آن را یک بررسی کلی نمود و دنبال کد خطای آن بود. کد خطای پکیج دیواری به علائمی گفته می شود که توسط برد الکترونیک پکیج نشان داده می شود تا مشکل پیش آمده را نشان دهد. بررسی کد خطای پکیج مرحله اول قبل از تعمیر پکیج دیواری می باشد. این برد الکترونیک که عیب دستگاه را نشان می دهد در واقع سنسوری است در نقاط مختلف پکیج وجود دارد و در صورت بروز مشکل به مصرف کننده اطلاع می دهد که عیب از کدام قسمت است. بعد از عیب یابی، بررسی ارور پکیج اهمیت دارد. کد خطا و ارور بیشتر پکیج های دیواری به دو صورت می باشد که در پکیج های آنالوگ به صورت چشمک زن دیده می شود و در پکیج های دیجیتال ارور پکیج به صورت اعداد و حروف لاتین روی نمایشگر نمایش داده می شود. کد خطای پکیج را می توان از دفترچه راهنمای پکیج دیواری مشاهده نمود.

نمایندگی ایران رادیاتور در کرج

مرکز فروش پکیج دیواری

قیمت انواع پکیج در کرج