گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/02/15 - 10:43
كد :3

نکات مهم ایمنی جهت استفاده از پکیج ایران رادیاتور

در استفاده از پکیج ایران رادیاتور رعایت نکات ایمنی و فنی را باید جدی گرفت و قبل از استفاده کاتالوگ و راهنمای پکیج ایران رادیاتور را مطالعه فرمایید.

اولین قدم در نصب و راه اندازی پکیج ایران رادیاتور این است که بعد از خریداری برای نصب به متخصصان و نصاب های عاملیت های فروش ایران رادیاتور تماس حاصل فرمایید تا آن ها پکیج را به صورت فنی برای شما نصب و راه اندازی کنند و آموزش های اولیه در خصوص کارکرد پکیج را به شما می دهند.


 نکات ایمنی مهم در خصوص نصب پکیج ایران رادیاتور

 

  • نکته ی مهم در خصوص محل نصب پکیج های ایران رادیاتور این است که پکیج را نباید هیچگاه در سرویس بهداشتی و اتاق خواب ها نصب کرد،و دقت داشته باشید که در اطراف پکیج فضای باز وجود داشته باشد و پکیج در اطراف وسایل گرمایشی قرار نگرفته باشد.

نکات ایمنی پکیج  ایران رادیاتور

  • نکته ی مهم دیگر در خصوص لوله کشی آب و گاز پکیج است ،برای پکیج حتما یک لوله انشعاب گاز جدا ایجاد کنید و پس از لوله کشی حتما لوله ها چک شوند این لوله کشی ها باید مطابق ضوابط ملی و استانداردها باشد.

تخلیه آب پکیج ایران رادیاتور

  • یکی دیگر از نکاتی که حتما باید به آن توجه کرد مسیر دودکش پکیج است که معمولا توصیه می شود به صورت مستقیم و بدون پیچ و خم باشد و هرچند وقت یکبار مسیر را چک کنید که باز باشد و گاز بتواند خارج شود.

خطرات پکیج ایران رادیاتور

  • اگر می خواهید پکیج بهترین عملکرد خود را نشان دهد باید دمای مناسب را برای آن انتخاب کنید و فشار دستگاه را کنترل کنید تا از حد مجاز تجاوز نکند، فشار مناسب برای پکیج ایران رادیاتور 1.5 بار است اگر به طور مرتب فشار تغییر کرده و کم یا زیاد می شود این مورد ناشی از عیب دستگاه است و حتما از مشاوران در این زمینه کمک بگیرید.
  • حتما توجه داشته باشید که در حین نصب و حتی در زمان کارکرد پکیج ایران رادیاتور جسمی سنگین با آن برخورد نداشته باشد چون ممکن است موجب بروز مشکل شود.
  • توجه داشته باشید که اگر قصد خروج از منزل برای مدتی طولانی را دارین حتما پکیج را در حالت خاموش بگذارید.
  • از دسترسی اطفال و افراد کهنسال به پکیج خودداری کنید چون ممکن است خطری برای آن ها پیش بیاید.
  •  فروشگاه پارسیان مهر عاملیت فروش و خدمات پس از فروش پکیج های ایران رادیاتور را دارا می باشد که در تمامی مراحل خرید، نصب و تعمیرات در کنار شما عزیزان خواهیم بود.