نمایندگی ایران رادیاتور در کرج

قیمت پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور یکی از پر فروش ترین و با کیفیت ترین پکیج دیواری در ایران می باشد. پکیج ایران رادیاتور با موقعیت نصب دیواری برای محیط هایی که متراژ کم و محدودیت فضا دارند استفاده می شود بطوریکه دارای ابعادی کوچک و شبیه کابینت دیواری است که روی دیوار نصب می شود. نصب این پکیج ایران رادیاتور روی دیوار فضای کمتری را نسبت به زمینی اشغال می کند. همچنین پکیج ایران رادیاتور دیواری برخلاف مدل زمینی معمولا مخزنی برای ذخیره آب ندارند و آب گرم مصرفی رو به صورت لحظه ای گرم و به سیستم لوله کشی منتقل می کنند که لازم است در ساختمان های با مساحت بیشتر از مدل های با ظرفیت بیشتر و در صورت مصرف زیاد آب گرم پیشنهاد می شود از مدل زمینی آن استفاده شود. 
تمامی پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور دارای سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی می باشند.
استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست . روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و از همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.

نمایندگی فروش پکیج در کرج

 

قیمت کولر گازی ایران رادیاتور

محصول کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور همانند بقیه محصولات این شرکت دارای کیفیت ممتاز بوده و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است. یکی از دلایل تولید کولر گازی اسپلیت ، کاهش سر و صدای ناشی از کمپرسور بود. به این منظور کولر گازی اسپلیت در دو یونیت مجزا ساخته شد. یونیت داخلی شامل اوپراتور و فن است و یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است. یونیت خارجی در خارج ساختمان نصب می گردد. دو یونیت توسط لوله رابط به هم وصل می شوند. به منظور کاهش مصرف در کولر های گازی اینورتر اختراع شد و باعث کاهش قابل توجه مصرف برق در کولر گازی شد. کولر های گازی تولیدی شرکت ایران رادیاتور از نوع اینورتر دار است و دارای برچسب انرژی A است.

ویژگی های کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور

1- کم مصرف و دارای برچسب انرزی A
2- از نوع کولر های اینورتر دار است.
3- گاز مورد استفاده در کولر گازی ایران رادیاتور از نوع R410  است.
4- دارای کویل اواپراتور و کندانسور از نوع GOLDEN FIN  میباشد لازم به توضیح است که کویل و کندانسور GOLDEN FIN  درای پوشش ضد خوردگی یر روی سطح مبدل حرارتی است که در برابر رطوبت و آلودگی هوا بسیار مقاوم است.
5- در کولر های گازی اسپلیت ایران رادیاتور از کمپرسور GMCC  ساخت شرکت TOSHIBA  استفاده شده است.

نمایندگی فروش کولر گازی در کرج

قیمت حوله خشک کن های ایران رادیاتور

حوله خشک کن ها نوعی از رادیاتورها هستند که اغلب در فضای حمام و یا سرویس های بهداشتی نصب می شوند و علاوه بر گرم کردن فضای مذکور به عنوان یکی از لوازم دکوری هم شناخته می شوند، چرا که ظاهر آن ها با رادیاتورهای معمولی تفاوت دارد و زیباتر هستند. این وسیله به گونه ای طراحی گردیده که به راحتی قابل نصب بر روی دیوار می باشد. از حوله خشک کن ها می توان برای خشک کردن حوله ها، دستمال ها و لباس های کوچک استفاده کرد.
حوله خشک کن ایران رادیاتور با طراحی خاص فضای کمی را اشغال می نماید و می توان از آن به راحتی در حمام و سرویس بهداشتی استفاده نمود. رادیاتورهای فوق در اندازه ها و تعداد پره های متفاوت تولید می شوند و قابل استفاده در انواع فضاها با متراژهای متفاوت می باشد.

قیمت رادیاتورهای آلومینیومی ایران رادیاتور

رادیاتور ها انواع مختلفی داشته که شامل انواع پره ای فولادی ، پره ای آلومینیومی و پنلی یک تکه می باشند.
به طور کلی یکی از روش های رایج گرمایش در آپارتمان ها و منازل استفاده از انواع رادیاتور آلومینیومی (یا پنلی، فولادی و ... ) می باشد. آب موجود در رادیاتورها در سیستم حرارت مرکزی ساختمان (موتورخانه) توسط تجهیزاتی مانند مشعل و دیگ، گرم می‌شود و این آب گرم‌ توسط پمپ و لوله ها به قسمت‌های مختلف ساختمان هدایت و وارد رادیاتورهای هر قسمت می‌شود؛ هر زمان گرمای آب در اثر تبادل حرارت با محیط (توسط رادیاتورها) کاهش یابد، دوباره اب به موتورخانه هدایت شده تا گرم شود و این چرخه بارها تکرار می گردد.

مزایای رادیاتور آلومینیومی :

  1. رادیاتور آلومینیومی به دلیل جنس فلز مورد استفاده سبک می باشد.
  2. رادیاتورهای آلومینیومی در دراز مدت حتی در محیط های مرطوب مانند حمام زنگ نمی زنند.
  3. رادیاتور آلومینیومی دارای طول عمر بالا و مقاوم در برابر ترک خوردگی و یا خم شدن می باشد.
  4. رادیاتور آلومینیومی بسیار سازگار با محیط زیست می باشد چراکه آلومینیوم یک فلز قابل بازیافت است.
  5. امکان تعویض پره‌های آسیب دیده رادیاتور آلومینیومی مهیاست (اگر یک پره سوراخ شد یا به هر دلیل آسیب دید، امکان آنکه فقط همان پره را تعویض کرد وجود دارد.) البته گاهی هزینه بازکردن بلوک و تعویض یک پره بالاتر از خرید و تعویض کل بلوک رادیاتور می‌باشد.
  6. راندمان انتقال حرارت رادیاتورهای آلومینیومی نسبت به رادیاتورهای فولادی بالاتر است.
  7. امکان کاهش یا افزایش پره رادیاتورها و در نتیجه امکان افزایش توان گرمادهی بلوک رادیاتور در این رادیاتورها وجود دارد. (البته در رادیاتورهای آلومینیومی تمام دایکاست و رادیاتورهای دایکاست اکسترود)


 
مطالب مرتبط: قیمت پکیج ایران رادیاتور در کرج