نمایندگی پکیج بوتان در کرج

مجموعه ی پارسیان مهر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش و پشتیبانی پکیج های بوتان را در کرج دارا می باشد که با داشتن کادری مجرب و حرفه ای به تمامی ساکنین کرج ارائه خدمات می کند، پکیج های جدید بوتان را با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش از ما بخواهید.

 
جهت اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید
09123065546 | 026-34649094
 

شرکت بوتان 

شرکت بوتان اولین کارخانه ی تولید لوازم گازی گرمایشی در ایران است که در دهه ی 30 ، اولین اجاق گاز داخلی را طراحی و تولید کرد محصولی که باعث پیشتازی شرکت بوتان در ایران شد، این شرکت با ایجاد اولین مرکز تماس تلفنی جهت پشتیبانی محصولات تولیدی خود را افتتاح کرد و پس از طی چند سال پشرفت در طراحی و تولید انواع آبگرمکن گازی،رادیاتور و و پکیج را با بهترین کیفیت روانه بازار کرد و در سال های اخیر با طراحی و تولید کولر های گازی با کیفیت به بازار تهویه مطبوع نیز راه پیدا کرده است.محصولات شرکت بوتان دارای کیفیت بالا و قیمت مطلوبی می باشند که چشم هر خریداری را به خود جلب می کنند.

 پکیج بوتان

شرکت بوتان در دهه 70 با تولید پکیج های دیواری بوتان گامی محکم در زمینه ی سیستم گرمایشی برداشته و جایگزین مناسبی برای موتورخانه های قدیمی و مشکلات آن پیدا کرد. پکیج های جدید بوتان برای نصب در هر واحد و هر خانه ای به طور مجزا تولید شده اند که با وجود رادیاتور های آلومینیومی می توانند به صورت حرفه ای گرمایش مطلوب منزل را تعبیه کنند.
پکیج های بوتان بی صدا و با کمترین مصرف انرژی باعث ایجاد گرما در منزل می شود، این پکیج ها مطابق متد روز دنیا و طراحی اروپا، پکیج های دیواری مطلوبی را روانه بازار کرده است که با صادرات این پکیج ها به اروپا، خاستگاه مناسبی در کشورهای اروپایی برای خود ایجاد کرده است.
نمایندگی پکیج بوتان در کرج

انواع پکیج بوتان

  • پکیج بوتان مدل پرلا پرو

  • پکیج بوتان مدل پارما

  • پکیج بوتان مدل بیتا

  • پکیج بوتان مدل پاویا

پکیج دیواری بوتان مدل پرلا پرو

پرلا پرو تنها مدل این شرکت محسوب می شود که کاملا دیجیتال بوده و در 5 ظرفیت حرارتی تولید می گردد. پکیج های پرلا شامل Perla Pro 24Rsi، Perla Pro 32Rsi، Perla Pro 28Rsi، Perla Pro 24i، و Perla Pro 28i عرضه می گردند.
این مدل از پکیج های دیواری بوتان کامل ترین مدل و مجهز ترین آن هاست که سیستمی کاملا هوشمند و مستقل دارد.

پکیج دیواری بوتان مدل پارما

پکیج دیواری پارما بوتان در سه مدل Parma 24Rsi، Parma 22Rsi و Parma 22i تولید می شود که هر کدام دارای ظرفیت گرمایش منحصربه فردی بوده و برای تعبیه متراژهای متنوع مناسب می باشد

پکیج دیواری بوتان مدل بیتا 

برای مقیاس های نسبتاً کوچکتر طراحی شده و از ظرفیت حرارتی کمتری نسبت به مدل های پارما، پرلا پرو و پاویا برخوردار می باشد. پکیج بوتان مدل بیتا یکی از ارزان ترین سیستم های گرمایش خانگی محسوب شده که به واسطه ویژگی های اقتصادی خود، از کیفیت بالا و ملزومات خوبی برخوردار می باشد.

پکیج دیواری بوتان مدل پاویا

پکیج دیواری پاویا 24 ساعته آب گرم را به صورت دائم در سیستم گرمایش خانگی و آب گرم مصرفی خانه یا اداره شما تامین می نماید.