پکیج های دیواری گازی ایران رادیاتور در کرج

 پکیج های دیواری گازی ایران رادیاتور که دارای اندیسB  می باشند از نوع پکیج های تک مبدل و مدلهایی که دارای اندیسE  ، M  یا L  می باشند از نوع پکیج های دو مبدل می باشند.
پکیج های دیواری ایران رادیاتور مجهز به هیدرولیک ست برنجی با طول عمر بسیار بالا در مقایسه با نوع پلاستیکی آن می باشند.
پکیج های دیواری ایران رادیاتور دارای گواهینامه استاندارد CE  اروپا با رده انرزی 3STAR  با راندمان بالای 93% می باشند.همچنین این مدل ها دارای توان گرمایشی  خروجی واقعی 24 کیلو وات می باشند.
پکیج های دیواری ایران رادیاتور که دارای اندیس FF  می باشند مجهز به فن بوده و مدل هایی که دارای اندیسCF   می باشند از جمله مدل های  بدون فن به شمار می روند.
همچنین استفاده از پکیج دیواری فن دار با دودکش دو جداره (کواکسیال) که بیشتر مورد تائید است ،  این امکان را فراهم می نماید که هوای مورد نیاز احتراق پکیج توسط جداره داخلی دودکش از محیط خارج آپارتمان تامین گردد و میزان اکسیژن و رطوبت هوای داخل آپارتمان کاهش نیابد.
چنانچه نحوه اجرای دودکش پکیج شما بصورت حرف L باشد (یعنی بخشی از مسیر دودکش  افقی اجرا شده باشد) ، و یا در صورت نصب پکیج در بالکن یا هر فضای باز دیگر، استفاده از پکیج فن دار جهت عبور آسان دود و گازهای احتراق ضروری است.
تمامی مدل های پکیج های دیواری گازی ایران رادیاتور دارای24 ماه گارانتی  شبکه  خدمات پس از فروش شرکت ایران رادیاتور می باشند.
به منظور محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز برای واحد های آپارتمانی مسکونی ، متراژ زیر بنا را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.(بعنوان مثال برای یک آپارتمان مسکونی با زیربنای تا 140 متر مربع استفاده از پکیج 21000 کیلوکالری می تواند مناسب باشد.)
ازجمله مزایای استفاده از پکیج های دیواری ایران رادیاتور می توان به راندمان حرارتی بالا ,کارکرد آرام و بی صدا , ایمنی کامل , ابعاد کوچک دستگاه و درنتیجه اشغال فضای کمتر,سیستم حفاظت در برابر کمبود آب , سیستم کنترلی کاملا دیجیتال,سیستم حفاظت در مقابل انسداد دودکش,تامین آبگرم فراوان و دائمی و همچنین سهولت در نصب , راه اندازی , سرویس و نگهداری اشاره نمود.
 پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مجهز به سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی می باشند که قابلیت نصب در فضاهای باز را دارا می باشند.(سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی تنها زمانی فعال می شود که اولا پکیج به برق متصل باشد و ثانیا فشار آب داخل پکیج حداقل یک اتمسفر باشد و ثالثا گاز پکیج نیز وصل باشد.)ولی در هر حال بهترین گزینه عدم نصب پکیج در محل هایی است که امکان یخ زدگی آب در زمستان وجود دارد.
پکیج های دیواری گازی ایران رادیاتور مدل های OM24FF و OE 28FF  با حجم بسیار کم و قابلیت نصب در نقاط مختلف , سهولت در تعمیر و نگهداری , قیمت پایین تر و سادگی اجزا جهت استفاده در مکان هایی که فقط نیاز به گرمایش دارند طراحی گردیده است .از دیگر ویژگی های مدل های فوق می توان به موارد زیر اشاره نمود :
 • راندمان بالاو کاهش مصرف انرژی
 • مجهز به برد الکترونیک هوشمند و قابلیت عیب یابی اتوماتیک
 •  قابلیت نصب منبع آبگرم مصرفی با استفاده از یک شیر سه راهه
 •  قابلیت افزایش توان توسط افزودن تعداد پکیج در صورت نیاز
 • قابلیت جایگزینی با سیستم موتورخانه مرکزی - سهولت در نصب ، راه اندازی ، سرویس و نگهداری
 •  سیستم کنترل کاملا دیجیتال 
 •  کارکرد آرام و بی صدا 
 •  ایمنی کامل 
 •  تامین آب گرم فراوان و دائمی 
 •  ابعاد کوچک و اشغال فضای کمتر 
 •  استقلال کامل واحد های مسکونی از یکدیگر
 
طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی است .
  برق مصرفی مورد نیاز تمامی مدل های پکیج گازی گرمایشی ایران رادیاتور تک فاز و 220 ولت می باشد. (50HZ-  220V-1PH)
پکیج های دیواری گازی ایران رادیاتور دارای نصب رایگان توسط شبکه خدمات پس از فروش شرکت ایران رادیاتور می باشند. (هزينه لوازم، شیرآلات و اتصالات نصب ، به عهده خریدار مي باشد.)
پکیج های دیواری ایران رادیاتور  در دو نوع تک مبدل و دو مبدل موجود می باشند.

پکیج دو مبدل یا مونوترمیک (Monothermic)

در این نوع پکیج ها از دو نوع مبدل استفاده می گردد:
1- مبدل اصلی : (Gas Water Heart Exchanger)
2- مبدل صفحه ای : (Water Heart Exchanger)
برای تامین گرمایش محیط از مبدل اصلی استفاده می گردد وآب سیستم گرمایش پس از عبور از این مبدل و گرم شدن به رادیاتورها منتقل می گردد.
اما این تامین آب گرم مصرفی (بهداشتی)، آب سیتم گرمایش توسط پمپ دستگاه از مبدل اصلی عبور کرده  و سپس به جای حرکت به سمت رادیاتور ها ، از مبدل صفحه ای عبور می کند و همزمان آب سرد ورودی نیز از مبدل صفحه ای می گذرد ، بر اثر عبور این دو آب و انتقال حرارت از طریق رآب گرم مدار گرمایش به آب سرد ورودی ، آب گرم مصرفی (بهداشتی) در دسترس قرار می گیرد.
در این نوع سیستم ها به جهت ثابت بودن دبی عبوری و کنترل بهتر دمای سیال ، گرادیان حرارتی تحت کنترل بوده و آب گرم مصرفی (بهداشتی) به صورت مطبوع بدست می آید و ضمنا در شرایط کارکرد یکسان ، با توجه به اینکه آب گرم مصرفی با شعله مشعل (burner) تماس مستقیم ندارد، تشکیل رسوب بر جدار داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیر تر از مدل تک مبدل اتفاق می افتد.
 
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

پکیج تک مبدل یا بی ترمیک (Bithermic)

در این نوع پکیج ها از نوعی مبدل تحت عنوان مبدل اصلی دوبل (Duble Gas Water Heart Exchanger) استفاده می شود.
ساختار این مبدل ها به گونه ای می باشد که آب گرم مصرفی (بهداشتی) و همچنین آب سیستم گرمایش ، هر دو بر اثر تماس مستقیم با شعله مشعل (Burner) گرم می شوند.
در این نوع پکیج ها برای تامین گرمایش محیط ، پمپ دستگاه آب سیستم گرمایش را از داخل این مبدل عبور داده و پس از گرم شدن به رادیاتورها میرساند.
برای تامین آب گرم مصرفی (بهداشتی) ، هنگامی که شیر آب گرم باز می گردد، پمپ دستگاه ، که آب سیستم گرمایش را می چرخاند ، متوقف شده و تنها آب سرد ورودی وارد مبدل می گردد و توسط شعله مشعل (Burner) گرم شده و در نهایت به مصرف می رسد و دقییقا شبیه به یک آبگرم کن فوری دیواری عمل می کند.
در این سیستم کنترل دمای آب گرم مصرفی بدلیل تماس مستقیم سیال با شعله ، سخت تر بوده و به همین دلیل دمای آب گرم حین مصرف ، تا حدودی دچار نوسان می گردد.
از طرفی با توجه به اینکه در این نوع از مبدل ها آب گرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم دارد ، رسوب گذاری زود هنگام آنها نیز یکی دیگر ا ز عواملی می باشد که استفاده از این نوع سیستم ها را محدود می سازد.
 
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج